İddialıyız, birbirinden leziz kebap çeşitlerimizle, tamamen siz değerli misafirlerimizin rahatlığı üzerine kurulmuş olan tesisimizde sizlere güzel bir Afyon anısı bırakacağız. Ayrıca çocuk konuklarımıza hayvan sevgisi aşılayabilmek adına ‘’Tavşanlar Alemimiz’’ bulunmaktadır.

    Uzun yolların çekilmez yorgunluğunu alacak, özenle dizayn ettiğimiz tesisimide sizlerin yorgunluğunu bir nebze olsun gidermek için varız. İşimizde uzman, içten ve güler yüzlü personellerimizle siz değerli misafirlerimizi tesisimize bekliyoruz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz...

HAKKIMIZDA

    Siz değerli misafirlerimizin en iyi hizmet kalitesi ve Afyon’un en kaliteli ürünleriyle ağırlamaktan onur duyuyoruz. Selçuk Bey Mangal Evi markasıyla dinlenme tesisi kültürüne yeni bir soluk, en üst düzey hizmet kalitesine ulaşabilmek amacıyla ilk olarak Afyon-Denizli otoyolunda hizmetlerimize başladık ve daha sonra siz değerli misafirlerimizin yoğun talebi doğrultusunda Afyonakrahisar-İzmir yolu 16. Km’de 2. Şubemizi faaliyete geçirdik.

    Geniş ürün yelpazemiz. Birbirinden değerli kebap ustalarımızla hizmetinizdeyiz. Tesisimize Afyon’un kalitesi tescillenmiş Cumhuriyet Sucukları’nın satışını yapmaktayız. En taze, en leziz kaymaklı lokumumuz ve birçok lokum çeşitlerimizi siz değerli misafirlerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. Sevdiklerinize, akrabalırınıza hediyelik alabileceğiniz %100 organik gül ürünlerimizde mevcuttur. Gül özlü kolonyalarımız, gül özlü araba kokularımız ve daha birçok doğal Isparta’nın gül ürünleri sizlerin beğenisine sunulmayı bekliyor.

   

ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE

GELENEKSEL LEZZET

2010
KURULUŞ YILI
2544
MEMNUN MÜŞTERİ
29
ÇALIŞTIĞIMIZ FİRMALAR
2
ŞUBE SAYIMIZ
21
EKİP ARKADAŞLARIMIZ
750
TAMAMLANAN PROJELER