Selçuk Bey Mangal Evi

Siz değerli misafirlerimizi en iyi hizmet kalitesi ve Afyon’un en kaliteli ürünleriyle ağırlamaktan onur duyuyoruz. Selçuk Bey Mangal Evi markasıyla dinlenme tesisi kültürüne yeni bir soluk, en üst düzey hizmet kalitesine ulaşabilmek amacıyla Afyon-Denizli otoyolunda hizmetlerimize başladık.

Geniş ürün yelpazemiz. Birbirinden değerli kebap ustalarımızla hizmetinizdeyiz. Tesisimizde Afyon’un kalitesi tescillenmiş sucuğu cumhuriyet sucuklarının satışını yapmaktayız. En taze, en leziz kaymaklı lokumumuz ve daha birçok lokum çeşitlerimizi siz değerli misafirlerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sevdiklerinize, akrabalarınıza hediyelik alabileceğiniz %100 organik gül ürünlerimizde mevcuttur. Gül özlü kolonyalarımız, gül özlü araba kokularımız ve daha birçok doğal Isparta’nın gül ürünleri sizlerin beğenisine sunulmayı bekliyor.

İddialıyız, birbirinden leziz kebap çeşitlerimizle, tamamen siz değerli misafirlerimizin rahatlığı üzerine kurulmuş olan tesisimizde sizlerde güzel bir Afyon anısı bırakacağız.

Uzun yolların çekilmez yorgunluğunu alacak, özenle dizayn ettiğimiz tesisimizde sizlerin yorgunluğunu bir nebze olsun giderilmek için varız. İşinde uzman, içten ve güler yüzlü personellerimizle siz değerli misafirlerimizi tesisimize bekliyoruz.